
Wzór CV Maszynista
Wzór Curriculum Vitae dla Maszynisty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.

Gwarancja satysfakcji
Gwarantuję, że CV Maszynisty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.Łatwa edycja
Pliki MS Word
Atrakcyjne pakiety premium
2 strony A4
Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów
Wzór CV dla Maszynisty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.

STANDARD
6,90zł
Zawartość pakietu:
- Wzór CV Maszynista
-
Wzór listu motywacyjnego -
Wzór podania o pracę - 1 szablon graficzny premium
E-book StartCV

PREMIUM
12,90zł
Zawartość pakietu:
- Wzór CV Maszynista
- Wzór listu motywacyjnego
- Wzór podania o pracę
- 3 szablony graficzne premium
-
E-book StartCV

GOLD
19,90zł
Zawartość pakietu:
- Wzór CV Maszynista
- Wzór listu motywacyjnego
- Wzór podania o pracę
- 5 szablonów graficznych premium
- E-book StartCV
CV Maszynisty
Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!
Opis zawodu Maszynista
Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Maszynista.
Maszynista to osoba, która obsługuje lokomotywy oraz zespoły trakcyjne. Zajmuje się jazdą, manewrami oraz czynnościami roboczymi w lokomotywach. Maszynista odpowiada za ruch i manewry pociągów pasażerskich i towarowych. Dodatkowo jest on odpowiedzialny za bezpieczeństwo podróżnych, prowadzony tabor, ładunek i współpracowników. Praca maszynisty jest koordynowana przez dyspozytora lokomotywowni, który zatwierdza rozpoczęcie pracy i kontroluje czas pracy za pomocą taśm szybkościomierza. Do ważniejszych zadań maszynisty pociągów pasażerski należy dbanie aby pociąg punktualnie przyjeżdżał i odjeżdżał ze stacji. Do obsługi pociągów towarowych maszynista dostaje pomocnika, który zajmuje się odczytywaniem znaków, obserwacją toru, a także dopinaniem lokomotywy do składu wagonów. Praca maszynisty odbywa się w kabinie lokomotyw. Mogą to być lokomotywy elektryczne, spalinowe lub drezyny motorowe. Widoczność z kabiny lokomotywy powinna być bardzo dobra, tak aby umożliwiać dobrą obserwację toru jazdy. Lokomotywą steruje się za pomocą pulpitu sterowniczego.
Nasze atuty
Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.
Prawie
opisanych zawodów
Ponad
850
opracowanych wzorów
Niemal
99%
zadowolonych klientów
Już
5