CV Maszynista | StartCV.pl

CV Maszynista

CV Masażysta
1 lipca 2018
CV Matematyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Maszynista

Wzór Curriculum Vitae dla Maszynisty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Maszynisty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Maszynisty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Maszynisty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Maszynisty:

List motywacyjny Maszynista | Podanie o pracę Maszynista
 

 

Opis zawodu Maszynista

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Maszynista.

Maszynista to osoba, która obsługuje lokomotywy oraz zespoły trakcyjne. Zajmuje się jazdą, manewrami oraz czynnościami roboczymi w lokomotywach. Maszynista odpowiada za ruch i manewry pociągów pasażerskich i towarowych. Dodatkowo jest on odpowiedzialny za bezpieczeństwo podróżnych, prowadzony tabor, ładunek i współpracowników. Praca maszynisty jest koordynowana przez dyspozytora lokomotywowni, który zatwierdza rozpoczęcie pracy i kontroluje czas pracy za pomocą taśm szybkościomierza. Do ważniejszych zadań maszynisty pociągów pasażerski należy dbanie aby pociąg punktualnie przyjeżdżał i odjeżdżał ze stacji. Do obsługi pociągów towarowych maszynista dostaje pomocnika, który zajmuje się odczytywaniem znaków, obserwacją toru, a także dopinaniem lokomotywy do składu wagonów. Praca maszynisty odbywa się w kabinie lokomotyw. Mogą to być lokomotywy elektryczne, spalinowe lub drezyny motorowe. Widoczność z kabiny lokomotywy powinna być bardzo dobra, tak aby umożliwiać dobrą obserwację toru jazdy. Lokomotywą steruje się za pomocą pulpitu sterowniczego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia