CV Mechanik Pojazdów Samochodowych | StartCV.pl

CV Mechanik Pojazdów Samochodowych

CV Matematyk
1 lipca 2018
CV Modelka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Mechanik Pojazdów Samochodowych

Wzór Curriculum Vitae dla Mechanika Pojazdów Samochodowych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Mechanika Pojazdów Samochodowych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Mechanika Pojazdów Samochodowych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Mechanika Pojazdów Samochodowych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Mechanik Pojazdów Samochodowych

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Mechanik Pojazdów Samochodowych.

W zawodzie mechanika pojazdów samochodowych istnieją cztery typowe specjalizacje. Są to: mechanika silników niskoprężnych, mechanika silników wysokoprężnych, mechanika zespołów podwozia i mechanika układów hydraulicznych. Podstawowym zadaniem mechanika pojazdowego jest troska o odpowiedni poziom techniczny eksploatowanych samochodów, wykorzystywanych w transporcie drogowym.. Do jego obowiązków należy więc: demontaż, montaż, oraz regulacja zespołów, podzespołów oraz układów. W swojej pracy wykorzystuje on takie narzędzia, jak: klucze monterskie, młotki, kombinerki, wkrętaki, ściągacze, klucze dynamometryczne, suwmiarki, śruby mikrometryczne, szczelinomierze i ciśnieniomierze. Prace naprawcze wykonywane przez mechanika pojazdów samochodowych prowadzone są najczęściej w halach warsztatowych, garażach i warsztatach usługowo-naprawczych oraz na wolnym powietrzu. W swojej pracy narażony jest na szkodliwe substancje, pyły, hałas i drgania. Dolegliwościami które dokuczają mechanikom są najczęściej schorzenia układu oddechowego. Opracowano na podstawie: http://www.ebielskobiala.pl/felietony/regeneracja-filtrow-dpf/

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia