CV Monter Instalacji Sanitarnych | StartCV.pl

CV Monter Instalacji Sanitarnych

CV Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter)
1 lipca 2018
CV Monter Instrumentów Muzycznych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór CV Monter Instalacji Sanitarnych

Wzór Curriculum Vitae dla Montera Instalacji Sanitarnych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Montera Instalacji Sanitarnych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Montera Instalacji Sanitarnych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Montera Instalacji Sanitarnych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Monter Instalacji Sanitarnych

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Monter Instalacji Sanitarnych.

Monter instalacji sanitarnych znany jest również pod nazwą hydraulika. Jego praca polega na układaniu rur kanalizacyjnych i sanitarnych w specjalnie przygotowanych wykopach, na spawaniu ich i uszczelnianiu. Rurami tymi może przepływać woda, ścieki, powietrze lub inne gazy. Instalacjami wykonywanymi przez montera instalacji sanitarnych są instalacje: wodociągowe, kanalizacyjne, gazu, centralnego ogrzewania, wentylacyjno-kanalizacyjne. W przypadku montera instalacji gazowej wymagana jest podstawowa wiedza z zakresu właściwego obchodzenia się z gazami. Monter instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej powinien mieć podstawowe przygotowanie z zakresu aerodynamiki i elektrotechniki, a monter centralnego ogrzewania koniecznie musi znać technologię ogrzewania obiektów. Praca montera instalacji sanitarnych wykonywana jest zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Często jest ona związana z wykonywaniem czynności w pomieszczeniach ciasnych, przy słabym oświetleniu. Najczęstszymi dolegliwościami związanymi z tym zawodem są choroby: wzroku, słuchu, reumatyczne, kręgosłup, a także nieżyty górnych dróg oddechowych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia