CV Monter Konstrukcji Budowlanych | StartCV.pl

CV Monter Konstrukcji Budowlanych

CV Monter Instrumentów Muzycznych
1 lipca 2018
CV Monter Maszyn i Urządzeń Przemysłowych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Monter Konstrukcji Budowlanych

Wzór Curriculum Vitae dla Montera Konstrukcji Budowlanych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Montera Konstrukcji Budowlanych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Montera Konstrukcji Budowlanych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Montera Konstrukcji Budowlanych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Monter Konstrukcji Budowlanych

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Monter Konstrukcji Budowlanych.

Jak sama nazwa wskazuje, głównym zadaniem montera konstrukcji budowlanych jest montaż konstrukcji szkieletowej lub wielkopłytowej budynku mieszkalnego lub budynku użyteczności publicznej. Jest on członkiem jednego z zespołów wchodzących w skład brygady montażowej, a może to być: zespół obsługi maszyny, robotników linowych, montażowy, rektyfikacyjny lub montażowo-wykończeniowy. Wszystkie czynności wykonywane przez montera konstrukcji budowlanych określone są w projekcie organizacji montażu. Monter konstrukcji budowlanych korzysta w zestrzałów, łączników, lin odciągowych, klinów, wyciągarek, rusztowań, żurawików naściennych i żurawików wolnostojących. Obowiązkiem monterów jest korzystanie z pasów ochronnych, szelek, aparatów bezpieczeństwa, hełmów ochronnych oraz butów z antypoślizgowymi podeszwami. Praca montera konstrukcji budowlanych wykonywana jest najczęściej na świeżym powietrzu i bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Warunkami granicznymi do montażu konstrukcji są temperatury do -15 C oraz wiatr wiejący z prędkością 10 m/sek. Praca na wysokościach wiąże się z ryzykiem upadku i poważnego urazu, a nawet śmierci.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia