CV Monter Maszyn i Urządzeń Przemysłowych | StartCV.pl

CV Monter Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

CV Monter Konstrukcji Budowlanych
1 lipca 2018
CV Monter Sprzętu Elektronicznego
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór CV Monter Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

Wzór Curriculum Vitae dla Montera Maszyn i Urządzeń Przemysłowych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Montera Maszyn i Urządzeń Przemysłowych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Montera Maszyn i Urządzeń Przemysłowych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Montera Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Monter Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Monter Maszyn i Urządzeń Przemysłowych.

Głównym zadaniem montera maszyn i urządzeń przemysłowych jest zespalanie części lub podzespołów w gotowe wyroby lub większe podzespoły. Ich obowiązki związane są z naprawą, konserwacją i montażem maszyn i urządzeń przemysłowych, pojazdów transportowych, aparatury chemicznej oraz mechanizmów precyzyjnych i sprzętu gospodarstwa domowego. Zadaniem związanym z tym zawodem jest demontaż zepsutych części. Zadania montera maszyn urządzeń przemysłowych wykonywane są za pomocą narzędzi ręcznych, maszyn stacjonarnych i niestacjonarnych. Najpopularniejszymi jego narzędziami są: wiertarki, pilarki, szlifierki, docierarki, lutownice, zgrzewarki i spawarki. Zadaniem związanym z tym zawodem jest demontaż zepsutych części. Najczęstszym miejscem zatrudnienia monterów maszyn i urządzeń przemysłowych są przedsiębiorstwa produkcyjne branży metalowej oraz inne zakłady produkcyjne i usługowe. Swoje zadania wykonują najczęściej na halach remontowych lub produkcyjnych, a także w warsztatach, na przykład ślusarskim.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia