CV Monter Sprzętu Elektronicznego | StartCV.pl

CV Monter Sprzętu Elektronicznego

CV Monter Maszyn i Urządzeń Przemysłowych
1 lipca 2018
CV Murarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Monter Sprzętu Elektronicznego

Wzór Curriculum Vitae dla Montera Sprzętu Elektronicznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Montera Sprzętu Elektronicznego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Montera Sprzętu Elektronicznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Montera Sprzętu Elektronicznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Monter Sprzętu Elektronicznego

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Monter Sprzętu Elektronicznego.

Montażem urządzeń oraz układów elektronicznych zajmuje się monter sprzętu elektronicznego. Do podstawowych jego zadań należy składanie z pojedynczych elementów elektrycznych i mechanicznych całych urządzeń zamkniętych lub układów elektronicznych w postaci płytki drukowanej z umocowanymi elementami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku wykonuje swoje zadania za pomocą specjalistycznego zestawu narzędzi oraz urządzeń testujących. Do czynności wykonywanych przez montera sprzętu elektronicznego należy: przygotowanie do montażu, wykonanie montażu, przeprowadzenie testów kontrolnych zmontowanego urządzenia, a także prowadzenie dokumentacji montażu. Praca montera sprzętu elektronicznego ogranicza się najczęściej do odpowiednio wyposażonego stanowiska monterskiego, które może znajdować się zarówno w halach produkcyjnych jak i w pomieszczeniach nieprodukcyjnych. Wszystkie osoby pracujące na stanowisku montera powinny przestrzegać przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów przeciwpożarowych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia