CV Muzealnik | StartCV.pl

CV Muzealnik

CV Murarz
1 lipca 2018
CV Nauczyciel Akademicki (Wykładowca)
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór CV Muzealnik

Wzór Curriculum Vitae dla Muzealnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Muzealnika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Muzealnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Muzealnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Muzealnika:

List motywacyjny Muzealnik | Podanie o pracę Muzealnik
 

 

Opis zawodu Muzealnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Muzealnik.

Muzealnik jest to inaczej pracownik muzeum. Aby zostać pracownikiem muzeum należy ukończyć studia wyższe na kierunku jakim specjalizuje się dane muzeum. Czyli geografia dla osoby chcącej podjąć pracę w muzeum geograficznym, historia sztuki w muzeum sztuki dawnej, etnografia w muzeum etnograficznym. Głównym zadaniem muzealnika jest gromadzenie, ochrona, inwentaryzowanie, katalogowanie oraz udostępnianie dóbr kultury znajdujących się w muzeum. Praca osoby na tym stanowisku służy ludziom i społeczeństwu, zajmują się tworzeniem wystaw i ekspozycji, prowadzą spotkania i prelekcje. Pracownik muzeum zajmuje się również oprowadzaniem wycieczek, opowiada o ekspozycjach, zaznajamia gości muzeum z wszelkimi eksponatami.Pracownicy muzeum wykonują swoją pracę najczęściej w pomieszczeniach biurowych, aulach oraz salach wystawowych. Osoby na tym stanowisku wykonują prace biurowe, a także prace polegające na przygotowaniu ekspozycji, ustalają harmonogramy lub programy zwiedzania muzeum. Czasem zdarza się również praca w terenie podczas pozyskiwania nowych eksponatów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia