CV Nauczyciel Akademicki (Wykładowca) | StartCV.pl

CV Nauczyciel Akademicki (Wykładowca)

CV Muzealnik
1 lipca 2018
CV Nauczyciel Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór CV Nauczyciel Akademicki (Wykładowca)

Wzór Curriculum Vitae dla Nauczyciela Akademickiego (Wykładowcy) został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Nauczyciela Akademickiego (Wykładowcy) zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Nauczyciela Akademickiego (Wykładowcy) można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Nauczyciela Akademickiego (Wykładowcy)

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Nauczyciel Akademicki (Wykładowca)

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Nauczyciel Akademicki (Wykładowca).

Nauczyciel akademicki czyli inaczej wykładowca, jest to osoba zajmująca się pracą na uczelniach wyższych oraz kształceniem studentów i prowadzeniem badań naukowych. W przypadku nauki na studiach proces kształcenia może przybierać cztery różne formy: wykłady, ćwiczenia, zajęcia laboratoryjne oraz seminaria. Wykłady prowadzone są na salach wykładowych i mają charakter czysto teoretyczny, gdzie wykładowca ma za zadanie przekazanie wiedzy teoretycznej w danym zakresie. Ćwiczenia oraz zajęcia laboratoryjne mają już charakter praktyczny, w którym studenci mogą zdobytą wiedzę teoretyczną wykorzystać w codziennym zastosowaniu. Prowadzone są eksperymenty, ćwiczenia, omawiane są różne rozwiązania problemu. Ostatnią formą są seminaria magisterskie, gdzie studenci przygotowywani są do napisania własnej pracy magisterskiej. Na seminariach uczniowie w małych grupach badają indywidualnie jakieś zjawisko. Wykładowca natomiast pomaga w doborze odpowiednich metod badawczych i pomaga w osiągnięciu celu.Praca nauczyciela akademickiego przeważnie wykonywana jest w budynku uczelni, rzadziej w terenie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia