CV Nauczyciel Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych | StartCV.pl

CV Nauczyciel Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych

CV Nauczyciel Akademicki (Wykładowca)
1 lipca 2018
CV Nauczyciel Przedszkola
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Nauczyciel Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych

Wzór Curriculum Vitae dla Nauczyciela Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Nauczyciela Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Nauczyciela Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Nauczyciela Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Nauczyciel Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Nauczyciel Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych.

Osoba na stanowisku nauczyciela gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych zajmuje się nauczaniem przedmiotów w gimnazjach, szkołach zawodowych, technikach oraz liceach. Zazwyczaj nauczyciel naucza jednego lub dwóch przedmiotów takich jak na przykład: matematyka, język polski, język obcy, fizyka, biologia, geografia, muzyka, wychowanie fizyczne czy też plastyka. Do głównych zadań należy przekazywanie uczniom wiedzy w zakresie danego przedmiotu zgodnie z podstawą programową ustaloną przez MEN. Nauczanie realizowane jest poprzez takie formy jak: zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze. Nauczyciel oprócz przekazywania wiedzy uczniom realizuje równie ważne zadanie jakim jest realizacja zadań pedagogicznych czyli: wychowanie, opieka oraz kształtowanie prawidłowych postaw społecznych.Nauczyciel w większości czasu pracuje w szkole – klasach lekcyjnych, pracowniach, sali gimnastycznej, świetlicy szkolnej. Dodatkowo każdy nauczyciel musi przeznaczyć dodatkowy czas w domu do nauki i przygotowania się do kolejnych zajęć z uczniami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia