CV Nauczyciel Przedszkola | StartCV.pl

CV Nauczyciel Przedszkola

CV Nauczyciel Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych
1 lipca 2018
CV Nauczyciel Wychowania Początkowego
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,90.
Loading...

Wzór CV Nauczyciel Przedszkola

Wzór Curriculum Vitae dla Nauczyciela Przedszkola został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Nauczyciela Przedszkola zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Nauczyciela Przedszkola można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Nauczyciela Przedszkola

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Nauczyciel Przedszkola

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Nauczyciel Przedszkola.

Praca w zawodzie nauczyciela przedszkola wykonywana jest w wszelkiego rodzaju przedszkolach publicznych oraz prywatnych. Zadaniem osoby na tym stanowisku jest nauczanie, wychowanie oraz opieka nad dziećmi w wieku od 3 do 6 lat. Dodatkowo nauczyciel przedszkola zajmuje się wspomaganiem rozwoju dziecka, a także udziela pomocy pedagogicznej i psychologicznej. Ważne jest, aby nauczyciel przedszkola potrafił objąć indywidualną opieką każdego z podopiecznych, tak aby mogli czuć się bezpiecznie. W trakcie dnia organizuje zajęcia edukacyjne oraz zabawy i gry, naucza codziennych czynności jak na przykład wiązanie butów, przygotowuje do nauki w szkole oraz do życia w grupie rówieśników i społeczeństwie. Aby zostać nauczycielem przedszkola należy ukończyć studia wyższe pedagogiczne oraz odbyć niezbędne praktyki zawodowe.Praca wychowawczyni przedszkola wykonywana jest w przedszkolach publicznych oraz niepublicznych, a także w placówkach integracyjnych i specjalnych. Praca wykonywana jest w pomieszczeniach zamkniętych, w okresie letnim możliwe są zabawy na świeżym powietrzu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia