CV Nauczyciel Wychowania Początkowego | StartCV.pl

CV Nauczyciel Wychowania Początkowego

CV Nauczyciel Przedszkola
1 lipca 2018
CV Niania
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Nauczyciel Wychowania Początkowego

Wzór Curriculum Vitae dla Nauczyciela Wychowania Początkowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Nauczyciela Wychowania Początkowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Nauczyciela Wychowania Początkowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Nauczyciela Wychowania Początkowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Nauczyciel Wychowania Początkowego

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Nauczyciel Wychowania Początkowego.

Osoba na stanowisku nauczyciela nauczania początkowego zajmuje się pracą w szkołach podstawowych w klasach I-III. Głównym zadaniem nauczyciela jest przekazanie dzieciom niezbędnych umiejętności i wiedzy zawartej w podstawie programowej. Dodatkowo odpowiada za rozwój twórczego myślenia, kształtowanie systematyczności i pracowitości, przez trzy klasy przygotowuje ucznia do dalszej nauki w szkole podstawowej. Nauczanie początkowe charakteryzuje się stałością, to znaczy, że jeden nauczyciel przez trzy lata pracuje z jedną klasą, prowadzi wszystkie zajęcia przez cały tydzień z wyjątkiem religii. Są to takie przedmioty jak na przykład: matematyka, język polski, przyroda, muzyka, plastyka, wychowanie fizyczne. Nauczyciel musi być odpowiednio przygotowany do każdej lekcji. Potrzebny jest scenariusz lekcji czyli tak zwany konspekt oraz wszelkie pomoce dydaktyczne.Praca nauczyciela nauczania początkowego wykonywana jest głównie w budynku szkoły w sali lekcyjnej, część lekcji prowadzonych jest na zewnątrz – na świeżym powietrzu, są to głównie takie przedmioty jak wychowanie fizyczne czy przyroda.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia