CV Niania | StartCV.pl

CV Niania

CV Nauczyciel Wychowania Początkowego
1 lipca 2018
CV Notariusz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Niania

Wzór Curriculum Vitae dla Niani został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Niani zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Niani można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Niani

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Niani:

List motywacyjny Niania | Podanie o pracę Niania
 

 

Opis zawodu Niania

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Niania.

Osoba zatrudniona na stanowisku niani zajmuje się pilnowaniem oraz dbaniem o bezpieczeństwo niemowląt i dzieci, które mają pod opieką. Opieka sprawowana jest zazwyczaj nad jednym ewentualnie dwoma podopiecznymi w wieku niemowlęcym lub do 3-4 roku życia. Do głównych zadań niani należy opieka nad dzieckiem, zapewnienie mu bezpieczeństwa i komfortu, pielęgnowanie dziecka, mycie, kąpiele, przewijanie, przebieranie oraz karmienie. Niania zajmuje się również prawidłowy odżywianiem oraz właściwą dietą dziecka, podaje leki lub nawet wykonuje zabiegi rehabilitacyjne. Gdy dziecko nie śpi zajmuje się organizowaniem czasu wolnego, poprzez zabawy, ćwiczenia ruchowe czy też czytanie bajek. Aby zostać nianią należy przede wszystkim lubić dzieci i mieć z nimi dobry kontakt. Nie każdy nadaje się do tej roli ze względu na brak cierpliwości, szybkie denerwowanie się lub brak opanowania. Niania najczęściej pracuje w prywatnych domach u swoich klientów. Jest to naturalne środowisko dziecka, gdzie nie przeżywa stresu związanego z zmianą miejsca przebywania. Możliwe jest również zajmowanie się dzieckiem we własny domu lub w specjalnych ośrodkach.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia