CV Ogrodnik | StartCV.pl

CV Ogrodnik

CV Notariusz
1 lipca 2018
CV Operator Maszyn
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,63.
Loading...

Wzór CV Ogrodnik

Wzór Curriculum Vitae dla Ogrodnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Ogrodnika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Ogrodnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Ogrodnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Ogrodnika:

List motywacyjny Ogrodnik | Podanie o pracę Ogrodnik
 

 

Opis zawodu Ogrodnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Ogrodnik.

Praca ogrodnika polega na produkcji i pielęgnacji roślin. Wypełnia on swoje obowiązki nie tylko w obiektach zamkniętych, ale również na wolnym powietrzu. Przedmiotem produkcji mogą być warzywa, owoce, kwiaty, a także grzyby jadalne. Ogrodnik często zajmuje się pielęgnacją i konserwacją terenów zielonych. Do prac wykonywanych przez ogrodnika zalicza się: przekopywanie zagrabianie, oranie, bronowanie, nawożenie, sadzenie, obsadzanie, rozsadzanie i przesadzanie. Do jego obowiązków należą prace pielęgnacyjne, wykonywane opryskiwaczami. Innymi narzędziami i urządzeniami, z których korzysta ogrodnik są: konewki, szlauchy, zraszacze, systemy nawadniające oraz kosiarki. Do prac porządkowych ogrodnika należy grabienie, zamiatanie, wywożenie śmieci, naprawa uszkodzonych elementów krajobrazu. Miejscem pracy ogrodnika jest albo pomieszczenie zamknięte typu szklarnia, palmiarnia, hala lub magazyn, albo teren położony na wolnym powietrzu. Zawód ten wiąże się z pracą w niekorzystnych warunkach atmosferycznych i często w niewygodnych pozycjach.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia