CV Operator Maszyn | StartCV.pl

CV Operator Maszyn

CV Ogrodnik
1 lipca 2018
CV Operator Maszyn CNC
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Operator Maszyn

Wzór Curriculum Vitae dla Operatora Maszyn został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Operatora Maszyn zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Operatora Maszyn można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Operatora Maszyn

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Operator Maszyn

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Operator Maszyn.

Praca na stanowisku operatora maszyn polega na bieżącej obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych w firmie lub zakładzie pracy. Do głównych obowiązków pracownika należy: obsługa maszyn, ich konserwacja, utrzymanie czystości i porządku wokół maszyny, kontrola stanu technicznego, zgłaszanie wszelkich awarii i wymiana zużytych części. Ze względu na bardzo dużą różnorodność maszyn i urządzeń, operator nie jest specjalistą w obsłudze każdego urządzenia. Specjalizuje się on w jednym typie maszyn np. potrzebnych w włókiennictwie. Znajomość ta zazwyczaj potwierdzona jest odpowiednimi certyfikatami oraz latami doświadczenia. Praca skierowana jest do osób, które ukończyły co najmniej szkołę zawodową, jednak preferowani się kandydaci, którzy ukończyli szkołę średnią. Praca wykonywana jest na halach produkcyjnych, w zakładach pracy lub w mniejszych pomieszczeniach gdzie ustawiona jest maszyna. Praca może być monotonna ze względu na powtarzalność ruchów lub mały zakres działania.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia