CV Operator Maszyn CNC | StartCV.pl

CV Operator Maszyn CNC

CV Operator Maszyn
1 lipca 2018
CV Operator Maszyn Górniczych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Operator Maszyn CNC

Wzór Curriculum Vitae dla Operatora Maszyn CNC został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Operatora Maszyn CNC zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Operatora Maszyn CNC można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Operatora Maszyn CNC

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Operator Maszyn CNC

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Operator Maszyn CNC.

Praca operatora maszyn CNC polega na obsłudze specjalistycznych urządzeń i maszyn przeznaczonych do obróbki metali oraz tworzyw sztucznych. Do głównych zadań pracownika należy programowanie maszyny, ustawienie wszystkich elementów, dobór odpowiednich narzędzi do pracy, nadzoruje poprawne działanie maszyny, utrzymuje czystości porządek wokół maszyny oraz dba o czystość urządzeń. Dodatkowo zajmuje się monitorowaniem sprawności maszyny, zgłasza wszelkie awarie oraz terminy okresowych przeglądów. Pracodawcy cenią sobie kandydatów, którzy ukończyli co najmniej szkołę średnią o profilu technicznym, jednak najlepiej aby były to studia wyższe techniczne. Osoba ta musi posiadać dogłębne wykształcenie oraz niezbędne doświadczenie w pracy z urządzeniami tego typu. Przydatne też są różnego rodzaju certyfikaty lub świadectwa kwalifikacyjne uprawniające do dozoru, kontroli i naprawy maszyn CNC. Praca operatora maszyn CNC wykonywana jest w zakładach produkcyjnych lub fabrykach na samodzielnym stanowisku pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia