CV Operator Maszyn Górniczych | StartCV.pl

CV Operator Maszyn Górniczych

CV Operator Maszyn CNC
1 lipca 2018
CV Operator Maszyn i Urządzeń Hutniczych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Operator Maszyn Górniczych

Wzór Curriculum Vitae dla Operatora Maszyn Górniczych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Operatora Maszyn Górniczych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Operatora Maszyn Górniczych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Operatora Maszyn Górniczych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Operator Maszyn Górniczych

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Operator Maszyn Górniczych.

Operatorzy maszyn górniczych dzielą się na dwie zasadnicze grupy. Pierwsza z nich pracuje w kopalniach podziemnych, druga natomiast w kopalniach odkrywkowych. Maszynami górniczymi, których eksploatacją, konserwacją i naprawą zajmują się operatorzy są: kombajny podziemne i chodnikowe, zmechanizowane obudowy ścianowe, hydromonitory, sygnały szybowe, koparki, zwałowarki i maszyny torfowe. Każdy z operatorów, przed i po rozpoczęciu pracy sprawdza stan techniczny obsługiwanej maszyny i w razie konieczności dokonuje na bieżąco napraw i konserwacji. Maszyny te w większości obsługiwane są za pomocą pulpitów sterowniczych, a komunikacja pomiędzy operatorem, a jego pomocnikami odbywa się za pomocą sygnalizacji dźwiękowej oraz komunikacji telefonicznej. Miejscem pracy operatorów maszyn górniczych są, w przypadku kopalń odkrywkowych – ich wyrobiska, a w przypadku kopalń głębinowych – ich korytarze podziemne. Zawód ten wiąże się z dużym niebezpieczeństwem, które stwarzają ruchome części maszyn, a także woda znajdująca się pod wysokim ciśnieniem oraz przemieszczające się maszyny i urządzenia.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia