CV Operator Maszyn Rolniczych i Leśnych | StartCV.pl

CV Operator Maszyn Rolniczych i Leśnych

CV Operator Maszyn i Urządzeń Hutniczych
1 lipca 2018
CV Operator Myjni
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Operator Maszyn Rolniczych i Leśnych

Wzór Curriculum Vitae dla Operatora Maszyn Rolniczych i Leśnych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Operatora Maszyn Rolniczych i Leśnych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Operatora Maszyn Rolniczych i Leśnych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Operatora Maszyn Rolniczych i Leśnych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Operator Maszyn Rolniczych i Leśnych

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Operator Maszyn Rolniczych i Leśnych.

Jak sama nazwa wskazuje, operator maszyn rolniczych i leśnych ma za zadanie wykorzystywać możliwości robocze i techniczne tychże maszyn. Pracę swoją wykonuje on w polu, w oborach, chlewniach, owczarniach, szklarniach, magazynach, a także na łąkach i w lesie. Maszynami obsługiwanymi przez operatora maszyn rolniczych i leśnych są: kombajny, traktory, ciągniki, okrzesywarki, ładowarki oraz opryskiwacze. Oprócz obsługi tych maszyn, jego zadaniem jest dokonywanie ich przeglądu technicznego, uzupełnianie paliwa, konserwacja, rejestrowanie wykrytych usterek i ich naprawa oraz parkowanie w odpowiednim miejscu. Wszystkie czynności operatora wykonywane na maszynach muszą przebiegać zgodnie z instrukcją obsługi. Operator maszyn rolniczych i leśnych wykonuje swoje obowiązki, zarówno na wolnym powietrzu, czyli na terenie użytków rolnych i leśnych, jak i w pomieszczeniach należących do gospodarstwa rolnego. Używane w rolnictwie preparaty chemiczne oraz nawozy mogą powodować szkodliwe dla zdrowia alergie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia