CV Operator Urządzeń do Obróbki Drewna | StartCV.pl

CV Operator Urządzeń do Obróbki Drewna

CV Operator Myjni
1 lipca 2018
CV Operator Wózka Widłowego
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Operator Urządzeń do Obróbki Drewna

Wzór Curriculum Vitae dla Operatora Urządzeń do Obróbki Drewna został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Operatora Urządzeń do Obróbki Drewna zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Operatora Urządzeń do Obróbki Drewna można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Operatora Urządzeń do Obróbki Drewna

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Operator Urządzeń do Obróbki Drewna

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Operator Urządzeń do Obróbki Drewna.

Do najważniejszych zadań operatora urządzeń do obróbki drewna należy obsługiwanie maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych lub ich fragmentów. Najczęstszym miejscem zatrudnienia jest tartak, przedsiębiorstwo meblarskie, zakłady stolarki budowlanej oraz zakłady produkcji sklejek płyt drewnopochodnych. Do urządzeń używanych przez osobę na tym stanowisku należą: prasy, pilarki, skrawarki, strugarki, frezarki, rębarki, maszyny do klejenia drewna, urządzenia do lakierowania oraz urządzenia formatujące drewno. Do jego zadań należy wymiana narzędzi, ustawianie zespołów roboczych, regulowanie ich położenia. Oprócz tego w zakresie jego obowiązków leży bieżąca konserwacja używanych urządzeń. Miejscem pracy operatora urządzeń do obróbki drewna jest hala produkcyjna. Wykonuje on swoje obowiązki w otoczeniu innych miejsc pracy, co może stanowić pewną niedogodność związaną z dużym natężeniem hałasu. Stosowane w tym zawodzie opary klejów, lakierów i środków konserwujących również mają niekorzystny wpływ na zdrowie pracowników.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia