CV Operator Wózka Widłowego | StartCV.pl

CV Operator Wózka Widłowego

CV Operator Urządzeń do Obróbki Drewna
1 lipca 2018
CV Opiekunka Dziecięca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Operator Wózka Widłowego

Wzór Curriculum Vitae dla Operatora Wózka Widłowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Operatora Wózka Widłowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Operatora Wózka Widłowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Operatora Wózka Widłowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Operator Wózka Widłowego

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Operator Wózka Widłowego.

Osoba zatrudniona na stanowisku operatora wózków widłowych zajmuje się kierowaniem i obsługą wózków widłowych poprzez przewożenie towarów znajdujących się na paletach. Do obowiązków należy przewożenie towarów z jednego miejsca w drugie, załadunek i rozładunek samochodów ciężarnych z znajdujących się na nich towarów, układanie towarów na regałach w magazynach. Operator wózków widłowych zajmuje się również konserwacją, naprawą, zgłaszaniem wszelkich awarii używanego sprzętu. Aby otrzymać pracę operatora wózka należy posiadać ukończony kurs operatora wózków widłowych. Pracodawcy wymagają również doświadczenia, dyspozycyjności, uczciwości, umiejętności samodzielnej pracy. Potrzeby jest również dobry stan zdrowia oraz dobra kondycja fizyczna. Praca wykonywana jest w magazynach, fabrykach, zakładach produkcyjnych, składach budowlanych. Ze względu na pracę również na świeżym powietrzu trzeba być przygotowanym na trudne warunki atmosferyczne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia