CV Optyk Mechanik | StartCV.pl

CV Optyk Mechanik

CV Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej
1 lipca 2018
CV Organista
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Optyk Mechanik

Wzór Curriculum Vitae dla Optyka Mechanika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Optyka Mechanika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Optyka Mechanika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Optyka Mechanika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Optyka Mechanika:

List motywacyjny Optyk Mechanik | Podanie o pracę Optyk Mechanik
 

 

Opis zawodu Optyk Mechanik

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Optyk Mechanik.

Optyk mechanik zajmuje się wykonaniem szkła optycznego korekcyjnego oraz oprawek do tych okularów. W swojej pracy korzysta on z urządzeń niezbędnych do obróbki szkła optycznego. Optyk mechanik może zajmować różne stanowiska. Należą do nich: operator maszyn i urządzeń do obróbki elementów optyki, szlifierz szkła optycznego, konserwator narzędzi i przyrządów do obróbki szkła optycznego, technolog ds. produkcji, konserwator mechanik oraz monter części opraw okularowych. Do jego najważniejszych zadań należy obróbka szkła optycznego, szlifowanie, polerowanie i kontrola gotowych szkieł i oprawek. Oprócz tego optyk mechanik zajmuje się również demontażem, naprawą regeneracją i konserwacją urządzeń służących do obróbki szkła. Praca optyka mechanika odbywa się w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie częstymi uciążliwościami są: hałas, zanieczyszczenie powietrza pyłami, podwyższona wilgotność oraz częsty kontakt z substancjami alergennymi. Urządzenia mechaniczne stosowane przez optyka mogą powodować uszkodzenia lub urazy palców dłoni.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia