CV Organizator Imprez Sportowych | StartCV.pl

CV Organizator Imprez Sportowych

CV Organista
1 lipca 2018
CV Organizator Usług Turystyki
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Organizator Imprez Sportowych

Wzór Curriculum Vitae dla Organizatora Imprez Sportowych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Organizatora Imprez Sportowych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Organizatora Imprez Sportowych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Organizatora Imprez Sportowych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Organizator Imprez Sportowych

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Organizator Imprez Sportowych.

Osoba pracująca na stanowisku organizatora imprez sportowych nazywana czasem agentem sportowym działa w imieniu zawodnika, klubu sportowego lub związku sportowego. Zajmuje się kontaktami, organizacją spotkań oraz pośredniczy w zawieraniu umów. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za kondycję finansową firmy, klubu bądź zawodnika czyli dba o właściwą reklamę, pozyskuje sponsorów. Zajmuje się organizacją transferów zawodników na terenie kraju i za granicą. Zabiega o odpowiednie warunki treningowe oraz ustala wysokość ich wynagrodzenia. Taki organizator imprez powinien być bardzo dobrze zorientowany w dyscyplinie którą się zajmuje oraz znać wartość swoich zawodników. Praca organizatora imprez sportowych czyli agenta nie jest zwykłą pracą biurową, owszem taka osoba musi spędzać trochę czasu przed komputerem w poszukiwaniu sponsorów, ale musi też na bieżąco śledzić aktualne wydarzenia sportowe. Jednak często bywa tak, że wymaga wyjazdów w teren i obecności na imprezach sportowych. Organizator musi być osobą bardzo otwartą i komunikatywną, wytrwałą i konsekwentną w realizacji zamierzonych celów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia