CV Organizator Usług Turystyki | StartCV.pl

CV Organizator Usług Turystyki

CV Organizator Imprez Sportowych
1 lipca 2018
CV Pakowacz Ręczny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Organizator Usług Turystyki

Wzór Curriculum Vitae dla Organizatora Usług Turystyki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Organizatora Usług Turystyki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Organizatora Usług Turystyki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Organizatora Usług Turystyki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Organizator Usług Turystyki

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Organizator Usług Turystyki.

Osoba pracująca na stanowisku organizatora usług turystyki zajmuje się organizacją usług turystycznych takich jak na przykład wycieczki, spotkania, konferencje, imprezy plenerowe, festyny, jubileusze, koncerty i inne. Praca osoby na tym stanowisku polega na pełnej organizacji danej imprezy, począwszy od utrzymywania kontaktów z potencjalnymi klientami, poprzez zaproszenie gości, organizację przejazdów, wyżywienia, zapewnienie biletów wstępu, zadbanie o opiekę medyczną bądź opiekę instruktorów lub przewodników. Osoba na tym stanowisku musi mieć wiele dobrych kontaktów z hotelarzami, przewoźnikami, przewodnikami. Ważne są również kontakty w jednostkach samorządu terytorialnego na terenie którego prowadzi się działalność. Organizator usług turystycznych musi stale śledzić rynek i wypatrywać coraz to nowych atrakcji, tak aby jego oferta była stale aktualna i atrakcyjna dla potencjalnych gości i turystów.Praca organizatora usług turystycznych odbywa się wszędzie począwszy od biura, a skończywszy na hotelach, i na świeżym powietrzu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia