CV Pakowacz Ręczny | StartCV.pl

CV Pakowacz Ręczny

CV Organizator Usług Turystyki
1 lipca 2018
CV Parkingowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Pakowacz Ręczny

Wzór Curriculum Vitae dla Pakowacza Ręcznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pakowacza Ręcznego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pakowacza Ręcznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pakowacza Ręcznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pakowacza Ręcznego:

List motywacyjny Pakowacz Ręczny | Podanie o pracę Pakowacz Ręczny
 

 

Opis zawodu Pakowacz Ręczny

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pakowacz Ręczny.

Zadaniem pakowacza ręcznego jest pakowanie lub opakowanie gotowego wyrobu. W tym celu używa on wyprasek, pudełek, kartonów, paczek lub skrzynek. Pakowanie ręczne może odbywać się w pomieszczeniu magazynowym lub przy taśmie produkcyjnej. Może się zdarzyć, że oprócz pakowania osoba na tym stanowisku zajmuje się również Narzędziami jakimi posługuje się pakowacz ręczny są najczęściej szufelki, paletki, zaklejarki z taśmą samoprzylepną. Praca wykonywana jest zwykle w pozycji stojącej i nierzadko wymaga przechodzenia, przekładania kartonów, ich podnoszenia i przesuwania. W obrębie tego zawodu istnieją specjalizacje, które uzależnione są od wielkości i stopnia zmechanizowania przedsiębiorstwa. Praca pakowacza ręcznego odbywa się w pomieszczeniach zamkniętych, najczęściej przy dobrym oświetleniu. W niektórych przypadkach, pakowacz pracuje w ściśle określonych warunkach, często przy obniżonej temperaturze powietrza. Czynnikiem uciążliwym w tym zawodzie może być hałas lub szum pracujących urządzeń.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia