CV Parkingowy | StartCV.pl

CV Parkingowy

CV Pakowacz Ręczny
1 lipca 2018
CV Pedagog Szkolny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Parkingowy

Wzór Curriculum Vitae dla Parkingowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Parkingowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Parkingowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Parkingowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Parkingowego:

List motywacyjny Parkingowy | Podanie o pracę Parkingowy
 

 

Opis zawodu Parkingowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Parkingowy.

Głównym zadaniem parkingowego jest pobieranie opłat za postój na parkingu. W tym celu musi on obsługiwać kasy fiskalne lub specjalny komputer, służący do wydawania biletów postojowych. Jeżeli miejscem jego pracy jest parking strzeżony, do jego obowiązków należy również dbanie o porządek i bezpieczeństwo na jego terenie. Bez względu na rodzaj parkingu, na którym pracuje parkingowy, jego zadaniem jest dopilnowanie właściwego parkowania pojazdów. Do obowiązków parkingowego może należeć także wydawanie kierowcy płatnego dokumentu uprawniającego do korzystania z parkingu prze określony czas. W razie potrzeby powinien on wezwać pracowników ochrony lub policję, a do ich przybycia zabezpieczyć miejsce zdarzenia. Miejscem pracy parkingowego jest parking i należące do niego budynki. Jego praca może odbywać się zarówno w pomieszczeniu zamkniętym, jak i na wolnym powietrzu. Praca parkingowego wiąże się z niedogodnościami związanymi ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi, a także z możliwością wystąpienia zagrożenia zdrowia i życia podczas próby kradzieży.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia