CV Pedagog Szkolny | StartCV.pl

CV Pedagog Szkolny

CV Parkingowy
1 lipca 2018
CV Piekarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Pedagog Szkolny

Wzór Curriculum Vitae dla Pedagoga Szkolnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pedagoga Szkolnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pedagoga Szkolnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pedagoga Szkolnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pedagoga Szkolnego:

List motywacyjny Pedagog Szkolny | Podanie o pracę Pedagog Szkolny
 

 

Opis zawodu Pedagog Szkolny

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pedagog Szkolny.

Pedagog szkolny jest to osoba zatrudniona w placówkach szkolnych takich jak szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Zajmuje się udzielaniem pomocy psychologiczno-pedagogicznej i opieka nad uczniami. Pedagog poznaje środowisko życia uczniów, szuka ich potrzeb, upodobań i uzdolnień, zajmuje się również pomocą uczniom trudnym pod względem wychowawczym lub napotykającym trudności edukacyjne. Praca pedagoga jest o tyle ważna, że dzięki właściwemu podejściu oraz posiadanej wiedzy potrafi odkryć przyczyny trudności, takich jak: kłopoty intelektualne, problemy w rodzinie, alkoholizm, konflikty rodziców, zakochanie się, problemy z komunikacją werbalną i inne. Osoba na tym stanowisku ściśle współpracuje z nauczycielami oraz wychowawcami, również ważna jest współpraca z rodzicami uczniów. Pedagog po wykryciu zaburzeń może wysłać dzieci do logopedy, psychologa czy psychiatry, celem dalszego rozpoznania zaburzeń.Praca pedagoga przede wszystkim wykonywana jest w budynku szkoły we własnym biurze, świetlicy szkolnej lub w salach lekcyjnych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia