CV Piekarz | StartCV.pl

CV Piekarz

CV Pedagog Szkolny
1 lipca 2018
CV Pielęgniarka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór CV Piekarz

Wzór Curriculum Vitae dla Piekarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Piekarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Piekarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Piekarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Piekarza:

List motywacyjny Piekarz | Podanie o pracę Piekarz
 

 

Opis zawodu Piekarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Piekarz.

Piekarz zajmuje się produkcją pieczywa. W swojej pracy wykorzystuje takie produkty jak: mąka, woda, drożdże i sól. Osoba zatrudniona na stanowisku piekarza odpowiada za właściwe przygotowanie mieszanek surowcowych, właściwe uformowanie ciasta oraz za wypieczenie go z zachowaniem zasad technologicznych. Piekarnie, oprócz chleba i bułek, produkują także galanterię piekarską, między innymi: rogale, chałki, bułki drożdżowe, weki i pączki. Obowiązkiem piekarza jest także obsługa maszyn, urządzeń i aparatury kontrolno-pomiarowej, a także dbanie o czystość magazynów, pomieszczeń produkcyjnych oraz sprzętów. Wszystkie czynności związane z produkcją żywności muszą być wykonywane według określonych procesów technologicznych. Miejscem pracy piekarza jest magazyn surowców, hala produkcyjna oraz magazyn wyrobów gotowych. Zawód ten wiąże się z przebywaniem w pomieszczeniach, gdzie panuje zmienna temperatura, gdyż magazyny najczęściej nie są ogrzewane, natomiast w części produkcyjnej, gdzie znajdują się piece temperatura jest znacznie podwyższona.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia