CV Pielęgniarka | StartCV.pl

CV Pielęgniarka

CV Piekarz
1 lipca 2018
CV Pilot Samolotowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,88.
Loading...

Wzór CV Pielęgniarka

Wzór Curriculum Vitae dla Pielęgniarki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pielęgniarki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pielęgniarki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pielęgniarki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Pielęgniarka

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pielęgniarka.

Celem pracy w zawodzie pielęgniarki jest udzielanie pomocy chorym i potrzebującym oraz namawianie do zdrowego życia. Pielęgniarstwo zapewnia ludziom przewlekle chorym profesjonalną opiekę zdrowotną, przygotowuje do leczenia szpitalnego, a także zapewnia opiekę w domu po leczeniu szpitalnym. Osoba pracująca na stanowisku pielęgniarki może pracować zarówno w otwartej opiece zdrowotnej czyli w przychodniach czy ambulatoriach jak i zamkniętej czyli szpitalach. Jej zadania obejmują opiekę pielęgnacyjną, współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych oraz działalność profilaktyczna. Opieka pielęgnacyjna to dbanie o higienę i czystość ciała, utrzymanie w czystości bielizny osobistej, a także karmienie i udział w innych czynnościach pielęgnacyjnych wymagających pomocy. Pielęgniarka swój zawód może wykonywać w różnych miejscach takich jak przychodnie, szpitale, ambulatoria czy mieszkania prywatne. Jest w ciągłym kontakcie z ludźmi wymagającymi opieki zdrowotnej, więc narażona jest na wszelkiego rodzaju infekcje i choroby. Istnieje również uciążliwość wynikająca z konieczności długiego przebywania w określonym miejscu bądź wypływająca z opieki na osobami obłożnie chorymi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia