CV Pilot Samolotowy | StartCV.pl

CV Pilot Samolotowy

CV Pielęgniarka
1 lipca 2018
CV Pilot Wycieczek
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,88.
Loading...

Wzór CV Pilot Samolotowy

Wzór Curriculum Vitae dla Pilota Samolotów został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pilota Samolotów zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pilota Samolotów można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pilota Samolotów

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Pilot Samolotowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pilot Samolotowy.

Osoba pracująca jako pilot samolotu zajmuje się sterowaniem samolotem i bezpieczne dostarczenie pasażerów lub towar z jednego lotniska na drugie. Pilot odpowiada za bezpieczeństwo pasażerów, przewożonego towaru oraz obsługi na lotnisku. Do jego zadań należy przestrzeganie i zachowywanie wszystkich procedur lotniczych w celu zapewnienia całkowitego bezpieczeństwa na ziemi i w powietrzu. Pilot w trakcie pracy wykonuje swe obowiązki wraz z drugim pilotem oraz na długich trasach również z nawigatorem. Sterowanie statkiem powietrznym jest bardzo specyficzne, nie widać dokładnej drogi lotu jest tylko obrany dany kurs, po którym się porusza. Bardzo ważna jest znajomość nawigacji i analitycznego, przestrzennego myślenia. Pilot w kokpicie sterowniczym słucha rozkazów z wieży kontrolnej, która to wydaje komendy, kiedy i w jakich warunkach może startować i lądować na lotnisku. Praca pilota samolotu odbywa się w kokpicie samolotu. Obecnie samoloty oferują duży komfort podróżowania i tym samym pracy pilotów. Jednak pilot może być narażony na hałas i wibracja o dużym natężeniu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia