CV Pilot Wycieczek | StartCV.pl

CV Pilot Wycieczek

CV Pilot Samolotowy
1 lipca 2018
CV Pisarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Pilot Wycieczek

Wzór Curriculum Vitae dla Pilota Wycieczek został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pilota Wycieczek zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pilota Wycieczek można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pilota Wycieczek

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Pilot Wycieczek

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pilot Wycieczek.

Osoba pracująca na stanowisku pilota wycieczek ma za zadanie w pełni dopilnować całej realizacji programu wycieczki przygotowanego przez biuro podróży i zaakceptowanego przez jej uczestników. Pilot wycieczek może obsługiwać wycieczki z polskimi turystami w kraju lub za granicą, ale może także zajmować się zagranicznymi turystami, którzy przyjeżdżają do Polski poznać nasz kraj. Zadanie takiej osoby jest nie tylko dobre pilotowanie wycieczki, zapewnienie miłego i ciekawego spędzenia czasu, ale także osoba ta zobowiązana jest do stałej opieki nad grupą i informowania uczestników wycieczki o wszystkich szczegółach. Miejsce pracy pilota wycieczek nie jest stałe, pracuje on w różnych miejscach takich jak wolne powietrze podczas zwiedzania, w autokarach w czasie podróży, także w hotelach, restauracjach, muzeach. Praca ta jest związana z dużą eksploatacją gardła i głosu. Przy wykonywaniu tego zawodu uciążliwe może być to, że pracuje się w różnych warunkach pogodowych, w budynkach i na otwartej przestrzeni, więc osoby te mogą mieć osłabioną odporność i być podatne na przeziębienia.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia