CV Pisarz | StartCV.pl

CV Pisarz

CV Pilot Wycieczek
1 lipca 2018
CV Plastyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Pisarz

Wzór Curriculum Vitae dla Pisarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pisarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pisarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pisarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pisarza:

List motywacyjny Pisarz | Podanie o pracę Pisarz
 

 

Opis zawodu Pisarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pisarz.

Pisarz jest to osoba, która zajmuje się pisaniem rożnego rodzaju dzieł literackich. Mogą to być na przykład książki, wiersze, scenariusze filmowe, eseje, recenzje, artykuły, satyry. Jest to dość ogólne pojęcie pod, którym kryją się takie zawody jak: twórcy literatury, eseiści, prozaicy, krytycy, scenarzyści, poeci itp. Pisarz jest to zawód twórczy, autor sam wybiera tematykę, która mu odpowiada i tworzy na tej podstawie dzieło literackie. Napisanie książki czy innego dzieła literackiego to dopiero początek, kolejnym etapem jest znalezienie wydawnictwa, które zechce je wydać i promować. Również pisarz po wydaniu książki zajmuje się jej promocją i reklamą. Udziela wywiadów, uczestniczy w spotkaniach z czytelnikami, rozdaje autografy oraz bierze udział w wieczorach czytelniczych.Osoba na stanowisku pisarza pracuje samodzielnie. Najczęściej jest to praca w samotności, co zapewne wpływa korzystnie na koncentrację i wenę twórczą. Praca pisarza dawniej kojarzona była z piórem, długopisem, a później z maszyną do pisania. Obecnie standardem jest komputer lub osobisty laptop.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia