CV Plastyk | StartCV.pl

CV Plastyk

CV Pisarz
1 lipca 2018
CV Policjant
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Plastyk

Wzór Curriculum Vitae dla Plastyka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Plastyka zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Plastyka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Plastyka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Plastyka:

List motywacyjny Plastyk | Podanie o pracę Plastyk
 

 

Opis zawodu Plastyk

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Plastyk.

Osoba na stanowisku plastyka zajmuje się projektowaniem i tworzeniem przedmiotów codziennego użytku, które posiadają walory artystyczne oraz tworzeniem logotypów, znaków graficznych, reklam, malowideł artystycznych itp. Plastyk tworząc formy użytkowe wykonuje najpierw wstępne szkice, dobiera odpowiednie kolory i nadaje kształt. Po fazie wstępnej projektu następuje wykonanie prototypu, pierwszy model przedmiotu. W dalszej kolejności nanoszone są poprawki i projekt trafia do produkcji. Dodatkowo plastyk wykonuje pełną dokumentację produktu, dobiera kolory, materiały, ozdobniki, dekoracje przedmiotu. Plastyk to bardzo rozbudowany zawód, który łączy sztukę użytkową wraz z sztuką artystyczną. Wiele osób nie rozpozna tych dwóch elementów, co tylko może świadczyć o kunszcie plastyka.Plastyk może pracować we własnej pracowni lub w pracowniach firmy, dla której pracuj. Bywają również sytuacje, że pracuje w plenerze. Wstępne projekty wykonywane są samodzielne, natomiast przygotowanie przedmiotu do produkcji odbywa się w większym zespole ludzi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia