CV Policjant | StartCV.pl

CV Policjant

CV Plastyk
1 lipca 2018
CV Politolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór CV Policjant

Wzór Curriculum Vitae dla Policjanta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Policjanta zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Policjanta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Policjanta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Policjanta:

List motywacyjny Policjant | Podanie o pracę Policjant
 

 

Opis zawodu Policjant

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Policjant.

Głównym zadaniem pracy funkcjonariusza policji jest ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego. Obowiązki policjanta zależą od zajmowanego przez niego stanowiska i miejsca w hierarchii organizacyjnej. Wyróżnia się trzy rodzaje służb w policji. Pierwsza z nich - służba kryminalna zajmuje się zbieraniem dowodów działalności przestępczej i współpracą z prokuraturą. Drugim pionem jest prewencja. Jej obowiązki skupiają się na patrolowaniu wyznaczonych rejonów i dbaniu o bezpieczeństwo na drodze. Ostatni rodzaj służb to pion specjalistyczny, który wspomaga działalność pozostałych pionów. Jest on najbardziej zróżnicowaną grupą, gdyż należą do niego między innymi: saperzy, oddziały antyterrorystyczne, informatycy i technicy łączności. Środowisko pracy policjanta zależy od funkcji jaka on pełni i może to być teren, komisariat, miejsca zdarzenia, a w przypadku działań profilaktycznych nawet szkoły. Zawód ten należy do najniebezpieczniejszych, a z pewnością najbardziej uciążliwych. Policjanci narażeni są na hałas, zanieczyszczenia, niekorzystne warunki pogodowe oraz niebezpieczeństwa związane z udziałem w interwencjach.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia