CV Położna | StartCV.pl

CV Położna

CV Politolog
1 lipca 2018
CV Pomoc Dentystyczna
20 sierpnia 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Położna

Wzór Curriculum Vitae dla Położnej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Położnej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Położnej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Położnej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Położnej:

List motywacyjny Położna | Podanie o pracę Położna
 

 

Opis zawodu Położna

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Położna.

Przodującym zadaniem w pracy położnej jest pielęgnacja i udział w leczeniu kobiety ciężarnej i chorej ginekologicznie. Jednym z zadań należących do położnej jest przygotowanie kobiety ciężarnej do porodu, odebranie porodu, a także opieka poporodowa nad kobietą i noworodkiem w pierwszych tygodniach życia dziecka. Praca położnej głównie skupia się nad zachowaniem zdrowia zarówno kobiety jak i dziecka. Osoba ubiegająca się o stanowisko położnej może szukać zatrudnienia w zakładach lecznictwa zamkniętego czyli na oddziałach położniczych i ginekologicznych, w lecznictwie otwartym czyli poradniach K oraz w środowisku bezpośredniego kontaktu z pacjentką w domu. Położna powinna posiadać umiejętności oceny stanu zdrowia pacjentki, co pozwala jej na zaplanowanie prawidłowej pielęgnacji. Praca na stanowisku położnej odbywa się w różnych miejscach w przychodniach, szpitalach jak również w domach prywatnych. Pracując w takich warunkach istnieje możliwość uciążliwości spowodowanej koniecznością długiego przebywania w określonym miejscu. W zawodzie położnej istnieje ryzyko zakażeń chorobami zakaźnymi głównie wzw oraz wirusem HIV.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia