CV Pomoc Dentystyczna | StartCV.pl

CV Pomoc Dentystyczna

CV Położna
1 lipca 2018
CV Pomoc Domowa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Pomoc Dentystyczna

Wzór Curriculum Vitae dla Pomocy Dentystycznej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pomocy Dentystycznej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pomocy Dentystycznej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pomocy Dentystycznej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Pomoc Dentystyczna

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pomoc Dentystyczna.

Do podstawowych obowiązków na stanowisku pomocy dentystycznej należy pomoc lekarzowi stomatologowi podczas pracy w gabinecie i poradni stomatologicznej, przygotowanie stanowiska i miejsca pracy, który zajmuje się leczeniem zębów i jamy ustnej. Podczas wykonywania zabiegów leczniczych u pacjenta lekarz posługuje się wieloma narzędziami zarówno ręcznymi jak i elektrycznymi, potrzebne są mu różne materiały do uzupełnienia ubytków zębowych u pacjentów, wykonania wycisków, dezynfekcji, znieczulenia, usuwania kamienia nazębnego itp. I właśnie do tego aby lekarz mógł spokojnie bez ciągłego wstawania od pacjenta wykonywać swoje obowiązki potrzebna jest mu pomoc dentystyczna. Taka osoba czynnie asystuje podczas zabiegu, podaje narzędzia i leki, na polecenie lekarza przygotowuje potrzebne do zabiegu materiały do wypełnień lub wycisków. Miejscem pracy osoby pracującej na tym stanowisku jest gabinet stomatologiczny. Pomoc stomatologiczna asystuje przy zabiegach. Przy wykonywaniu rutynowych czynności zabiegowych , posługuje się sprzętem i urządzeniami do dezynfekcji i sterylizacji, musi więc przestrzegać przepisów BHP, pożarowych i ekologicznych aby nie narazić siebie, lekarza i pacjenta na ewentualne zakażenia różnymi chorobami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia