CV Pomoc Domowa | StartCV.pl

CV Pomoc Domowa

CV Pomoc Dentystyczna
20 sierpnia 2018
CV Pomoc Kuchenna
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Pomoc Domowa

Wzór Curriculum Vitae dla Pomocy Domowej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pomocy Domowej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pomocy Domowej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pomocy Domowej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pomocy Domowej:

List motywacyjny Pomoc Domowa | Podanie o pracę Pomoc Domowa
 

 

Opis zawodu Pomoc Domowa

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pomoc Domowa.

Celem pracy na stanowisku pomocy domowej jest szeroko rozumiana pomoc innym w prowadzeniu domu. Zakres i rodzaj wykonywanych prac całkowicie zależą od potrzeb osoby, która tę pomoc zatrudniła. Do najczęstszych zadań gosposi należy przygotowanie posiłków, podanie ich do stołu, zmywanie, pranie, prasownie, sprzątanie kuchni oraz całego mieszkania. Coraz częstsze jest zlecanie gosposi robienia zakupów potrzebnych do przygotowywania posiłków. Do wykonywania wszystkich czynności zleconych przez osobę zatrudniającą gosposia powinna korzystać z różnego rodzaju sprzętu gospodarstwa domowego, takiego jak miksery, roboty, maszynki do mięsa, kuchenki mikrofalowe, odkurzacze, froterki, pralki automatyczne, suszarki itp. Szukając pracy na stanowisku pomocy domowej można znaleźć zatrudnienie w domach i mieszkaniach prywatnych, u osób zamożnych z małymi dziećmi, u osób pracujących, które stać na pomoce domowe. Posady można szukać również w domach ambasadorów, dyplomatów i zagranicznych biznesmenów pracujących i mieszkających w Polsce.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia