CV Pomoc Kuchenna | StartCV.pl

CV Pomoc Kuchenna

CV Pomoc Domowa
1 lipca 2018
CV Portier
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Pomoc Kuchenna

Wzór Curriculum Vitae dla Pomocy Kuchennej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pomocy Kuchennej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pomocy Kuchennej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pomocy Kuchennej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pomocy Kuchennej:

List motywacyjny Pomoc Kuchenna | Podanie o pracę Pomoc Kuchenna
 

 

Opis zawodu Pomoc Kuchenna

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pomoc Kuchenna.

Zawód pomocy kuchennej oparty jest na wykonywaniu różnych czynności związanych z przygotowaniem i obróbką wstępną artykułów spożywczych, których używa kucharz do przygotowania dań i posiłków. Do obowiązków pomocy kuchennej należy także utrzymanie swojego miejsca pracy oraz narzędzi jakimi się posługuje w należytym porządku do tego również zaliczamy zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego, mebli, pomieszczeń kuchennych oraz zaplecza gastronomicznego. Pomoc kuchenna jak sama nazwa wskazuje wykonuje zadania i czynności zlecone jej przez kucharza oraz pracuje pod jego ścisłym nadzorem. Artykuły spożywcze podlegają obróbce czyli myciu, obieraniu i rozdrabnianiu (krojeniu, szatkowaniu, dzieleniu na części). Pomoc kuchenna może szukać zatrudnienia w placówkach zbiorowego żywienia takich jak restauracje, bary, bufety, stołówki szkolne, kuchnie przyszpitalne, sanatoria, domy i ośrodki wypoczynkowe itp. W tej pracy mogą panować uciążliwe warunki takie jak wysoka temperatura zwłaszcza latem. Pomoc kuchenna posługuje się wieloma narzędziami, także ostrymi niebezpiecznymi. Nieostrożność i brak uwagi przy posługiwaniu się nimi może prowadzić do wypadku.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia