CV Portier | StartCV.pl

CV Portier

CV Pomoc Kuchenna
1 lipca 2018
CV Pośrednik Pracy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Portier

Wzór Curriculum Vitae dla Portiera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Portiera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Portiera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Portiera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Portiera:

List motywacyjny Portier | Podanie o pracę Portier
 

 

Opis zawodu Portier

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Portier.

Człowiek pracujący na stanowisku portiera to osoba wykonująca swoją pracę przy wejściu do różnych instytucji takie jak szpitale, sanatoria, urzędy, zakłady produkcyjne, kopalnie i biura. Celem pracy portiera jest kontrola ruchu osób i rzeczy, odbywająca się w danym budynku. W instytucjach ogólno niedostępnych takich jak niektóre zakłady i urzędy portier dba o to by na ich teren nie weszły osoby nieupoważnione. Każda wchodząca osoba klient lub interesant musi się spotkać z portierem, a wtedy on wypisuje jednorazową przepustkę osobową zawierającą informacje o tym kto, o której godzinie i dokąd się udaje. Przepustkę potwierdzoną przez pracownika do którego wybierał się interesant on odbiera w chwili gdy interesant opuszcza budynek. Czasami portier wpisuje gości do specjalnej książki ewidencyjnej, ale nie jest to konieczne. Miejscem pracy portiera jest portiernia znajdująca się zwykle przy głównym wejściu do budynku instytucji. Portier zobowiązany jest do kontroli całego terenu na którym znajduje się instytucja tak samo wewnątrz jak i na zewnątrz.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia