CV Pośrednik Pracy | StartCV.pl

CV Pośrednik Pracy

CV Portier
1 lipca 2018
CV Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,57.
Loading...

Wzór CV Pośrednik Pracy

Wzór Curriculum Vitae dla Pośrednika Pracy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pośrednika Pracy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pośrednika Pracy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pośrednika Pracy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Pośrednik Pracy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pośrednik Pracy.

Praca pośrednika pracy w głównej mierze polega na świadczeniu usług na rzecz osób szukających pracy oraz firm poszukujących pracowników. W głównej mierze z usług pośrednika pracy korzystają wyspecjalizowane firmy, które szukają fachowców odpowiedniej specjalności i z odpowiednimi kwalifikacjami. Pracownik ten wykonuje zadania polegające na analizie rynku pracy, poszukiwaniu pracowników lub pracodawców dla konkretnych osób. Wykonuje to przeglądając gazety, ogłoszenia pracy w prasie, w internecie lub w urzędach pracy. Częste są również kontakty z urzędami pracy oraz bezpośrednio z pracodawcami. Dodatkowo sporządzane są raporty z przebiegu pracy, współpracy z pracodawcami i osobami szukającymi pracy. Praca jest interesująca i ciekawa, jednak wymaga od pracownika dużego zaangażowania oraz bardzo dobrej znajomości rynku pracy w danym regionie. Praca pośrednika pracy w większości wykonywana jest w pomieszczeniach biurowych, rzadziej w terenie lub w delegacjach. Jest to stresująca praca mogąca mieć duży wpływ na zdrowie pracownika.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia