CV Pracownik Biurowy | StartCV.pl

CV Pracownik Biurowy

CV Pracownik Biura Podróży
1 lipca 2018
CV Pracownik Informacji Turystycznej
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,89.
Loading...

Wzór CV Pracownik Biurowy

Wzór Curriculum Vitae dla Pracownika Biurowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pracownika Biurowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pracownika Biurowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pracownika Biurowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pracownika Biurowego:

List motywacyjny Pracownik Biurowy | Podanie o pracę Pracownik Biurowy
 

 

Opis zawodu Pracownik Biurowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pracownik Biurowy.

Osoba zatrudniona na stanowisku pracownika biurowego zajmuje się zarządzaniem i koordynowaniem pracy biura w firmie. Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należy: obsługa petentów, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, pisanie pism, kierowanie korespondencji do odpowiednich osób w firmie, archiwizacja dokumentów, dbanie o poprawny obieg dokumentacji, przygotowanie zapytań ofertowych, utrzymanie porządku w biurze. Osoba na tym stanowisku musi posiadać co najmniej wykształcenie licencjackie, najlepiej jednak aby były to skończone studia wyższe na kierunku administracja. W przypadku gdy jest to firma międzynarodowa wymagana jest również dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego. Pracownik biurowy ponadto musi cechować się komunikatywnością, dokładnością, samodzielnością, umiejętnością pracy pod presją czasu, rzetelnością. Pracownik biurowy pracuje w pomieszczeniach biurowych, ewentualnie w archiwum. Do swej dyspozycji posiada komputer, telefon, faks, ksero, drukarkę oraz innego rodzaju narzędzia biurowe.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia