CV Pracownik Informacji Turystycznej | StartCV.pl

CV Pracownik Informacji Turystycznej

CV Pracownik Biurowy
1 lipca 2018
CV Pracownik Ochrony Osób i Mienia
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,70.
Loading...

Wzór CV Pracownik Informacji Turystycznej

Wzór Curriculum Vitae dla Pracownika Informacji Turystycznej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pracownika Informacji Turystycznej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pracownika Informacji Turystycznej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pracownika Informacji Turystycznej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Pracownik Informacji Turystycznej

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pracownik Informacji Turystycznej.

Pracownik informacji turystycznej to osoba odpowiedzialna za informowanie klientów o usługach turystycznych, warunkach ich świadczenia i walorach turystycznych danych miejscowości do których się wybierają. Dodatkowo zajmuje się również pozyskiwaniem nowych klientów oraz przygotowaniem, prezentacją i sprzedażą usług turystycznych. Osoba taka musi gromadzić ciekawostki na temat danych regionów, musi kompletować informacje na temat miejsc noclegowych, możliwości wyżywienia oraz wszelkich atrakcji turystycznych, walorów klimatycznych, krajobrazowych i architektonicznych, jest to niezbędne aby dobrze wywiązał się ze swoich obowiązków. Praca na stanowisku pracownika informacji turystycznej odbywa się w pomieszczeniach biurowych, jest pracą siedzącą, czasem odbywa się w warunkach głośnych, kiedy w biurze jest dużo klientów. Konieczność przeprowadzania dużej ilości rozmów z klientami może stanowić zagrożenie chorobami gardła i strun głosowych. Jest to praca z ludźmi dlatego wymaga otwartości i uprzejmości.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia