CV Pracownik Ochrony Osób i Mienia | StartCV.pl

CV Pracownik Ochrony Osób i Mienia

CV Pracownik Informacji Turystycznej
1 lipca 2018
CV Pracownik Produkcji
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Pracownik Ochrony Osób i Mienia

Wzór Curriculum Vitae dla Pracownika Ochrony Osób i Mienia został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pracownika Ochrony Osób i Mienia zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pracownika Ochrony Osób i Mienia można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pracownika Ochrony Osób i Mienia

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Pracownik Ochrony Osób i Mienia

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pracownik Ochrony Osób i Mienia.

Pracownik ochrony osób i mienia, zwany również agentem ochrony, zajmuje się przede wszystkim chronieniem obiektów lub innych ludzi przed atakami z zewnątrz. Jego działania mają na celu zapobieganie utraty zdrowia lub życia osób chronionych, a także zniszczenia lub kradzieży mienia. Jego obowiązki polegają także na pilnowaniu porządku i spokojnego przebiegu uroczystości. Wśród pracowników ochrony wyróżnia się agentów ochrony mienia, agentów ochrony osób, agentów ochrony konwojów oraz agentów ochrony i zabezpieczania imprez. Osoba pracująca jako pracownik ochrony, powinna ściśle współpracować z policją, szczególnie w przypadku bezpośrednich interwencji. Ich obowiązki polegają również na utrzymywaniu dobrej kondycji fizycznej, niezbędnej w zawodzie. Pracownik ochrony może wykonywać swoje obowiązki w różnego rodzaju budynkach, na wolnym powietrzu lub w samochodzie służbowym. Zawód ten wiąże się z ryzykiem utraty zdrowia, a nawet życia i związany jest z wystawianiem się na niekorzystne warunki atmosferyczne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia