CV Pracownik Produkcji | StartCV.pl

CV Pracownik Produkcji

CV Pracownik Ochrony Osób i Mienia
1 lipca 2018
CV Pracownik Socjalny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór CV Pracownik Produkcji

Wzór Curriculum Vitae dla Pracownika Produkcji został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pracownika Produkcji zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pracownika Produkcji można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pracownika Produkcji

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Pracownik Produkcji

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pracownik Produkcji.

Osoba zatrudniona na stanowisku pracownika produkcji zajmuje się wykonywaniem prac związanych z produkcją w danej firmie. Praca może być wykonywana na samodzielnym stanowisku pracy lub na linii montażowej. Podczas pracy na samodzielnym stanowisku pracownik ma do dyspozycji narzędzia, urządzenia i części potrzebne do produkcji danego przedmiotu, części przedmiotu, towaru lub produktu. Praca na linii produkcyjnej polega na montażu danej części lub zespołu części do większej całości, która powstaje dzięki wielu pracownikom. Osoba na tym stanowisku musi posiadać co najmniej wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie z uzyskanym tytułem technika. Osoba ta powinna cechować się umiejętnością pracy w zespole i na samodzielnym stanowisku, powinna być sumienna, dokładna, cierpliwa, a także posiadać bardzo dobry stan zdrowia. Praca nie należy do łatwych, może być monotonna i męcząca. Na hali produkcyjnej mogą panować w lecie wysokie temperatury, a zimą niskie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia