CV Pracownik/Robotnik Budowlany | StartCV.pl

CV Pracownik/Robotnik Budowlany

CV Pracownik Zakładu Pogrzebowego
1 lipca 2018
CV Praktykant
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Pracownik/Robotnik Budowlany

Wzór Curriculum Vitae dla Pracownika/Robotnika Budowlanego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pracownika/Robotnika Budowlanego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pracownika/Robotnika Budowlanego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pracownika/Robotnika Budowlanego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Pracownik/Robotnik Budowlany

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pracownik/Robotnik Budowlany.

Pracownik/robotnik budowlany jest to osoba pracująca w firmie budowlanej, a wykonująca wszelkiego rodzaju prace remontowo-budowlane. Do głównych obowiązków pracownika budowlanego należą prace związane z budową domów, roboty ziemne, murowanie, betonowanie, prace dekarskie, tynkowanie, malowanie, ocieplanie. Dodatkowo osoba ta odpowiedzialna jest za utrzymanie porządku i czystości na terenie budowy lub remontu oraz zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Robotnik budowlany powinien ukończyć co najmniej szkołę zawodową budowlaną, warto również posiadać prawo jazdy kat. B. jednak najważniejszą kwestią jest doświadczenie i to ono decyduje wartości danego pracownika. Ponadto bardzo ważna jest dokładność, terminowość, uczciwość, sumienność. Praca na budowie wymaga również bardzo dobrego stanu zdrowia oraz bardzo dobrej kondycji fizycznej. Praca robotnika budowlanego wykonywana jest na placach budowy domów jednorodzinnych, bloków, zakładów przemysłowych, budynków użyteczności publicznej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia