CV Pracownik Socjalny | StartCV.pl

CV Pracownik Socjalny

CV Pracownik Produkcji
1 lipca 2018
CV Pracownik Zakładu Pogrzebowego
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Pracownik Socjalny

Wzór Curriculum Vitae dla Pracownika Socjalnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pracownika Socjalnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pracownika Socjalnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pracownika Socjalnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pracownika Socjalnego:

List motywacyjny Pracownik Socjalny | Podanie o pracę Pracownik Socjalny
 

 

Opis zawodu Pracownik Socjalny

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pracownik Socjalny.

Pracownik socjalny jest to osoba zatrudniona w miejskich lub gminnych ośrodkach pomocy społecznej, w ośrodkach terapeutycznych lub innych placówkach wsparcia osobom wykluczonym społecznie. Do jego głównych zadań należy ułatwianie realizacji celów życiowych, pomoc w realizacji własnych problemów życiowych. Wyżej wymienione zadania wykonywane są przy pomocy, środków finansowych, pomocy psychicznej oraz rzeczowej. Dodatkowo pracownicy socjalni udzielają porad, informują podopiecznych, dają wskazówki i pomagają w rozwiązaniu życiowych problemów i kłopotów osobom, które z różnych względów nie potrafią same poradzić sobie z kłopotami. Równie ważnym zadaniem pomocy społecznej jest inspirowanie i zachęcanie pojedynczych osób czy też nawet całych rodzin do społecznej aktywności i wykazywania własnej inicjatywy w radzeniu sobie z problemami. Pracownik socjalny pracuje głównie we własnym biurze gdzie korzysta z komputera, kserokopiarki, telefonu czy faksu. Praca wykonywana jest również w terenie podczas wizji i wywiadów środowiskowych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia