CV Pracownik Zakładu Pogrzebowego | StartCV.pl

CV Pracownik Zakładu Pogrzebowego

CV Pracownik Socjalny
1 lipca 2018
CV Pracownik/Robotnik Budowlany
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór CV Pracownik Zakładu Pogrzebowego

Wzór Curriculum Vitae dla Pracownika Zakładu Pogrzebowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pracownika Zakładu Pogrzebowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pracownika Zakładu Pogrzebowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pracownika Zakładu Pogrzebowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Pracownik Zakładu Pogrzebowego

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pracownik Zakładu Pogrzebowego.

Krótko mówiąc, zadaniem pracownika zakładu pogrzebowego jest zapewnienie godnych warunków pochówku zmarłego, a także zwolnienie zamawiających usługę od wszelkich czynności przygotowawczych z tym związanych. Obowiązkiem pracownika zakładu pogrzebowego jest przedstawienie cennika usług i akcesoriów pogrzebowych, realizacja umów-zleceń i podejmowanie działań zmierzających do reklamy zakładu w którym pracuje. Osoba pracująca w tym zawodzie musi być przygotowana na wykonywanie takich czynności jak: przygotowanie zwłok do pochówku, dostarczenie ciała w określone miejsce i w określonym terminie, a także do organizacji pogrzebu na cmentarzu. Do przyjemniejszych jego zadań można zaliczyć zamawianie wiązanek i wieńców oraz drukowanie klepsydr. Miejsce pracy pracownika zakładu pogrzebowego zależy od czynności, które aktualnie wykonuje. Większość czasu pracy spędza o w pomieszczeniu biurowym w zakładzie. Oprócz tego jego obecność jest konieczna w domu pogrzebowym, kwiaciarnia, drukarnia, cmentarz czy w szpitalu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia