CV Praktykant | StartCV.pl

CV Praktykant

CV Pracownik/Robotnik Budowlany
1 lipca 2018
CV Prezenter Telewizyjny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Praktykant

Wzór Curriculum Vitae dla Praktykanta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Praktykanta zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Praktykanta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Praktykanta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Praktykanta:

List motywacyjny Praktykant | Podanie o pracę Praktykant
 

 

Opis zawodu Praktykant

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Praktykant.

Praktykant to zazwyczaj osoba młoda, która nie ukończyła jeszcze studiów lub nauczania, a chciała bym nabyć doświadczenia w zawodzie, którego się uczy, lub który chciała by wykonywać w przyszłości. Praktyki zazwyczaj są darmowe, jednak zdarzają się firmy, które płacą za tą formę pracy. Najlepiej, gdy praktyki powiązane są z dofinansowaniem z urzędu pracy. Wtedy mamy pewność, że za pracę dostaniemy wynagrodzenie. Podczas praktyk, młoda osoba ma za zadanie zaznajomienie się z pracą i funkcjonowaniem całego przedsiębiorstwa. Zazwyczaj dostaje do opieki jednego pracownika firmy, który wdraża praktykanta w tajniki zawodu, pokazuje czym zajmuje się na danym stanowisku, a także zleca mu do wykonania samodzielne zadania. W zależności od posiadanej wiedzy i umiejętności praktykant może otrzymać łatwe bądź trudniejsze cele do wykonania. Największym wyróżnieniem będzie możliwość pracy jako pełnoprawny członek zespołu. Praca wykonywana jest w różnych częściach firmy lub zakładu pracy, w zależności od tego na jakim stanowisku odbywane są praktyki.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia