CV Programista | StartCV.pl

CV Programista

CV Prezenter Telewizyjny
1 lipca 2018
CV Projektant Mody
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Programista

Wzór Curriculum Vitae dla Programisty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Programisty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Programisty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Programisty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Programista

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Programista.

Programista jest osoba, która zajmuje się projektowanie i wdrażaniem do użytkowania programów komputerowych. Pierwszym krokiem w pracy programisty jest określenie tego do czego ma służyć dany program, kim będzie jego odbiorca, na jakim sprzęcie ma działać oraz z jakimi innymi programami komputerowymi ma być kompatybilny. Kolejnym krokiem jest szczegółowe rozpisanie i rozrysowanie opisu programu, czyli algorytmu, który będzie sterował programem. Algorytm będzie zatem szczegółowo sterował kolejnymi krokami programu aby dojść do celu lub wykonać zamierzone zadanie. Następnie programista zajmuje się kodowaniem programu za pomocą jednego z języków programowania. Najpopularniejszym językiem programowania obecnie jest C++, w którym powstaje najwięcej programów. Efektem pracy jest wersja testowa oprogramowania, którą należy sprawdzić pod kątem działania, ewentualnych błędów i niedociągnięć.Programista swe zadania wykonuje najczęściej w pomieszczeniach biurowych lub pracując u siebie w domu. Prawie cała praca odbywa się przed komputerem.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia