CV Projektant Mody | StartCV.pl

CV Projektant Mody

CV Programista
1 lipca 2018
CV Projektant Systemów Komputerowych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Projektant Mody

Wzór Curriculum Vitae dla Projektanta Mody został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Projektanta Mody zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Projektanta Mody można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Projektanta Mody

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Projektant Mody

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Projektant Mody.

Zawód projektanta mody ma artystyczny charakter. Do głównych obowiązków należy projektowanie i tworzenie nowych ubrań ubiorów i strojów. Projektant swe kreacje tworze uwzględniając współczesne trendy i preferencje konsumentów, a także własną artystyczną wizję danego ubioru. Ubranie przede wszystkim musi być ładne i funkcjonalne. Niebagatelny jest również dobór materiałów i kolorów. Projektant zajmuje się wszystkimi etapami powstawania nowej kolekcji odzieży. Tworzy wstępne szkice i projekty, dobiera materiały i dodatki do nich, następnie tworzy wstępne, prototypowe ubrania. Za zadanie ma również zaprojektowanie dodatków takich jak: torebki, kapelusze, paski, rękawiczki, czapki, biżuterii. Ubrania mogą mieć dwa rodzaje przeznaczenia. Pierwszy to użytkowy, który trafia do seryjnej produkcji, a drugi to artystyczny, który trafia na wystawy, salony mody, wybiegi.Projektant mody wykonuje swoją pracę w burach i pracowniach projektowych, zdarza się również że w pracowniach krawieckich dogląda wykonania prototypowych wersji.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia