CV Prokurator | StartCV.pl

CV Prokurator

CV Projektant Systemów Komputerowych
1 lipca 2018
CV Przedstawiciel Handlowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Prokurator

Wzór Curriculum Vitae dla Prokuratora został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Prokuratora zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Prokuratora można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Prokuratora

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Prokuratora:

List motywacyjny Prokurator | Podanie o pracę Prokurator
 

 

Opis zawodu Prokurator

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Prokurator.

Prokurator jest pracownikiem prokuratury. Jego zadaniem jest wykrycie sprawcy przestępstwa, udowodnienie jego winy, domaganie się sprawiedliwego ukarania, a także nadzór nad wykonaniem wyroku. Zadania prokuratora można podzielić na dwie zasadnicze grupy. Pierwszą z nich są czynności śledcze. Prokurator analizuje wówczas dowody przestępstwa, przesłuchuje świadków, uczestniczy w wizjach lokalnych oraz bierze udział w sekcji zwłok. W swojej pracy korzysta on z pomocy i wsparcia organów ścigania. W razie potrzeby, prokurator może korzystać z opinii specjalistów. Podczas wykonywania czynności procesowych, zadaniem prokuratora jest: sporządzenie i wniesienie do sądu aktu oskarżenia, publiczne go poparcie, domaganie się ukarania sprawców i nadzór nad jej wykonaniem. Większą cześć swojej pracy wykonuje prokurator w budynku prokuratury lub sądu. Zawód ten wiąże się jednak z koniecznością przemieszczania się na miejsce popełnienia przestępstwa. Występując na sali rozpraw, prokurator przywdziewa czarną togę z czerwonymi wypustkami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia