CV Przedstawiciel Medyczny | StartCV.pl

CV Przedstawiciel Medyczny

CV Przedstawiciel Handlowy
1 lipca 2018
CV Przewodnik Turystyczny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Przedstawiciel Medyczny

Wzór Curriculum Vitae dla Przedstawiciela Medycznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Przedstawiciela Medycznego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Przedstawiciela Medycznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Przedstawiciela Medycznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Przedstawiciel Medyczny

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Przedstawiciel Medyczny.

Przedstawiciel medyczny podobnie jak przedstawiciel handlowy zajmuje się aktywną sprzedażą produktów danej firmy. Różnica polega tutaj na tym, że produktami są lekarstwa, zioła, środki lecznicze, suplementy diety, sprzęt medyczny, sprzęt rehabilitacyjny i wszystko to, co znajdziemy w aptece, przychodni lekarskiej lub szpitalu. Przedstawiciel medyczny jest to reprezentant firmy farmaceutycznej, hurtowni lub producenta wyrobów leczniczych, medycznych lub sprzętu medycznego. Jego podstawowym zadaniem jest aktywna sprzedaż produktów, nawiązywanie relacji z klientami, proponowanie i zaznajomienie z nowym asortymentem, przyjmowanie zamówień, jest doradcą i zarazem opiekunem lekarza. Osoba na tym stanowisku musi cechować się nienagannym wyglądem, elegancją i musi wzbudzać zaufanie, ze względu na charakter sprzedawanych towarów. Dodatkowo bardzo ważna jest bardzo dobra znajomość rynku medycznego. Przedstawiciel medyczny do dyspozycji ma samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy. Praca w głównej mierze wykonywana jest w terenie u klientów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia